درباره نمایندگی پمپ سان داین

شرکت مهندسی بازرگانی "سرو‌ساران‌آرین" در سال 1387 به شماره ثبت 341060 تأسیس شد. این شرکت با در اختیار داشتن نیروهای مجرب فنی که بعضاً سابقه همکاری در صنایع نفت وگاز و نیز کار درمقیاس بین المللی داشته‌اند و امکانات و تجهیزات کارگاهی وسیع و ارتباطات بازرگانی ارزشمند با کشورهای صاحب تکنولوژی زمینه اصلی فعالیت خود را تامین و ساخت کالاهای مورد نیاز فرایندهای شرکت‌های نفت، گاز و پتروشیمی به ویژه تجهیزات دوار قرار داده‌است.

رویکرد اصلی شرکت از ابتدا تا کنون نگهداری و گسترش مثلث طلایی کیفیت ، قیمت و تحویل به موقع بوده‌است.

شرکت سرو‌ساران‌آرین با توجه به تحریم‌های یک‌جانبه و در عین حال فرصت ساز علیه کشور عزیزمان ایران، و با داشتن ارتباطات قوی با کشورهای صنعتی و نیز همکاری با سازندگان معتبر داخلی، بعد از برگزاری جلسات پیاپی و بررسی‌های میدانی حین تعمیرات اساسی و یا نوسازی، تعریف ساختار مدیریت پروژه و مشاوره و تصمیم‌سازی، سرانجام موفق به ایجاد زنجیره تامین و مهندسی معکوس و ساخت ماشین آلات دوار بویژه پمپ‌های سانتریفیوژ یک مرحله ای دوربالا و پمپ‌های چند مرحله ای تحت نظارت کارشناسان با تجربه داخلی خارجی نموده است.

این شرکت افتخار دارد که در این راستا تا کنون بیش از 23 محموله قطعات و پمپ‌ها و کمپرسورها و گیربکس‌ها را که همگی در لیست تحریم قراردارند تقدیم بیش از 13 کارفرما از کرانه‌های خلیج‌فارس در عسلویه و ماهشهر گرفته تا غرب و مناطق نفت‌خیز جنوب نموده‌است.

این همه البته بدون همکاری تنگاتنگ کارشناسان و مدیران زحمتکش صنعت نفت که همگی کمر همت به تحریم شکنی- به هر شکل ممکن- بسته‌اند میسر نبوده‌است.

در حال حاضر سروساران آرین تلاش می‌کند تا با گسترش دامنه فعالیت‌های خود وایجاد زنجیره‌های تامین جدید بیش از پیش و به سهم اندک خود در بالندگی و اعتلای صنعت شماره یک میهن عزیزمان مشارکت نماید.
ارسال نظر

ارسال نظر

reload, if the code cannot be seen